Перша установка трубопроводів Pexgol в Україні для кар'єрного водовідведення

 

21/03/19                                                                                                 ТОВ «Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат» першим в Україні

запровадив в експлуатацію трубопроводи Pexgol для кар'єрного водовідведення.

    Трубопроводи Pexgol від 160-450 мм діаметрів є унікальними для ринку України за рахунок своєї молекулярно зшитої структури і можливості поставки довгими секціями. Саме такі труби давно чекали гірничо-збагачувальні комплекси і кар'єри. Мобільність, швидкість і легкість монтажу, відмінні характеристики міцності - найважливіші критерії при виборі трубопроводу. Pexgol поєднує в собі всі ці якості, як жодна інша труба!

 Інсталяція трубопроводу Пексголь на Єристівському карєрі Ми горді повідомити, що відбувся перший в Україні монтаж трубопроводу для кар'єрного водовідведення. Зовсім не дивно, що саме «Єристівський ГЗК», групи «Ferrexpo AG» першим в Україні перейняв світовий досвід експлуатації трубопроводів Pexgol, так як є найбільш інноваційним гірничо-збагачувальним комплексом в Європі.

  Фахівці «Єристівського ГЗК» поставили перед нами складне завдання, яку під силу вирішити було тільки з трубами Pexgol. Потрібні були повністю мобільні трубопроводи, для відкачування води з зумпфів, які можна було б в лічені години демонтувати, перевести і встановити на новому місці. Дані труби повинні не боятися потрапляння камяної породи, при проведенні вибухових робіт і бути стійкими до пошкоджень від наїзду великогабаритної техніки і від буксирування труби по скелястій місцевості.

    В якості рішення була запропонована труба 280-го діаметру з робочим тиском 15 бар. Особливістю даної труби є можливість поставки довгомірними секціями по 120 метрів, що дозволяє прокладати її по найкоротшій траєкторії, по порогах. Труба прокладається на поверхні без підготовки грунту, не закопується і не обсипається. У місцях руху кар'єрної техніки труба обсипається метровим шаром щебню. Фіксується тільки у верхній її частині.

    Протягом всього однієї робочої зміни силами кількох людей і пари одиниць техніки була розмотана котушка з трубою, проведений монтаж і введення в експлуатацію трубопроводу довжиною 120 метрів. Таких результатів неможливо досягти зі сталевими або простими поліетиленовими трубами. Більш того, став меншим опір в трубі, в результаті чого зросла швидкість руху води в трубопроводі і знизилось навантаження на насосне обладнання.

 Трубопроводи Pexgol в черговий раз підтвердили статус сильного рішення для складних завдань!

Pexgol  розмотування катушки маніту на кар'єрі

 
 
ПП "Фловекс"
Офіційний представник PEXGOL в Україні
ЦУРУМІ
Шламові глибинні насоси Tsurumi для складних завдань
2
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: